آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس آموزش LabVIEW کارت DAQ دیتالاگر Data Logger
درباره ما - پرنشو
Spread the love

با سلام به شما رهپویان علم گرامی و ارجمند

         خرسندیم که برای شناخت بهتر ما این صفحه را مشاهده می فرمایید،ما فعالیت خود را از پاییز ۹۶ شروع کردیم و در تحقق اهدافمان که رضایت شماست از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهیم کرد. تصمیم گرفته ایم هر آن چه از علم وجود دارد  را از این طریق به شما عزیزان بیاموزیم و در این راه تلاش میکنیم از بهترین اساتید بالاترین کیفیت صدا و تصویر در فیلم ها، به روز ترین مطالب، انیمشن ها، موشن گرافیک ها و جدیدترین تکنولوژی ها برای آموزش استفاده کنیم. برای ارتباط با شما عزیزان ۲ خط برای تمامی ساعات شبانه روز تعبیه کردیم تا هر گونه انتقاد و پیشنهادی را در هر زمینه ای با ما درمیان بگذارید.

روی ما حساب کنید. با تشکر پرنشو، پلی به آینده

همکاری با ما

تیم بزرگ، جوان و رو به رشد پرنشو مشتاقانه منتظر نیروهای توانمند و با انگیزه جدیدی است که قصد دارند در زمینه آموزش نوین آنلاین و بهبود محتوای فارسی کار کنند و هم‌زمان به دنبال مسیر شغلی پاره وقت و شفاف هستند و می‌خواهند این رشد را هم در خود و هم در شرایط کاری خود حس کنند. اگر شما هم دوست دارید به این تیم بپیوندید و در زمینه‌های مختلفی همچون مدیریت، کامپیوتر، ترجمه یا موارد متعدد دیگری تحصیل کرده‌اید و تخصص دارید حتما رزومه خود را برای ما ارسال کنید. بی‌صبرانه منتظر هستیم که دست در دست یکدیگر تغییری ماندگار و ارزشمند در پیرامون خود ایجاد کنیم.

paransho@gmail.com

همچنین اگر توانایی تألیف و ترجمه دارید و می‌خواهید به خانواده بزرگ چطوری‌ها بپیوندید، می‌توانید مقالات خود را در دو زمینه کسب و کار و رشد و توسعه فردی برای ما ارسال کنید. شک نکنید انتشار مقاله‌هایتان در سایت چطور می‌تواند هویت شغلی شما را ارتقا بخشد.

فرم تماس

با ما در تماس باشید